Вакансії

Потрібні дівчата з досвідом і без!

Якщо Вам виповнилося 18 років, і Ви шукаєте роботу, яка змогла б принести задоволення, стабільний заробіток і перспективу, тоді приходьте до Нас!

Робота без Інтиму!

Ми надаємо 100% конфіденційності і анонімності.

Салон еротичного масажу «Night Angels» шукає симпатичних, товариських і доглянутих дівчат, які хотіли б спробувати себе в чомусь новому або удосконалити свої навички масажистки. Натомість Ми пропонуємо зручне місце розташування в центрі Львова, гнучкий графік роботи і високу зарплату, яка буде залежати від Ваших навичок і результатів співбесіди. Молодий і дружний колектив, різні бонуси до зарплати і розкішний інтер'єр салону дозволять швидко влитися в робочу атмосферу.

Якщо у Вас відсутній досвід роботи масажистки, і зовсім немає навичок в цьому ремеслі, але є величезне бажання навчитися і спробувати себе як майстра масажу і релаксу, Ми навчимо всім тонкощам і премудростям цієї професії. Для нас немає великого значення Ваш досвід роботи в масажних салонах і закладах релаксу, головне - Ваше бажання! Тим більше, що салон еротичного масажу «Ванілія» надає новачкам особливі навчальні заняття, які допоможуть дівчатам швидко навчитися основам і опанувати делікатні нюанси масажу.

Запишіться на співбесіду прямо зараз! Залишилося всього кілька вільних вакансій!