Сувора пані

Сувора пані

3000 грн – 60 хв (легка домінація)

Хто не мріє про казковий і хтивому насолоді в форматі еротичного сценарію? У такій зупинці кожен чоловік може зіграти будь-яку роль, яку забажає і провести час з користю для душі і тіла в компанії чарівної красуні-масажистки.

Комплексна програма «БДСМ» від елітного масажного салону «Night Angels» пропонує втілити всі приховані бажання в реальність і відчути себе в бажаної ролі. На час варто забути про пристойність і рамках, в які так часто укладають нас життєві обставини, і подарувати час собі, виплеснув накопичені емоції і бажання.

У техніці БДСМ у Львовi суть лежить у впливі на партнера в фізичному і моральному плані, що приносить взаємне задоволення. Основа БДСМ, як субкультури, полягає в розділі влади між партнерами, саме з цього домовленістю відбувається вплив. Розділ укладається за погодженням і завжди можлива періодична зміна ролей. Одним словом, все, чого забажає душа!
Влада, біль і приниження зазвичай не вважаються компонентами здорових і гармонійних людських стосунків – але БДСМ-культура багато років намагається довести зворотне.
Кінцева мета БДСМ Львiв – не страждання і гноблення, а свобода і задоволення. У деяких умовах такі відносини можуть стати потужною формою психотерапії.
Дослідники виділяють чотири теми, навколо яких будуються практики БДСМ:

Психологічне домінування і підпорядкування – розподіл ролей на «верхнього» і «нижнього», раба і Пана.
Заподіяння болю за допомогою гарячого воску, прочуханки, електрики, гострих предметів і т.п.
Фізичні обмеження – зв’язування, використання наручників, кляпів і пов’язок.
Психологічне приниження – лайки, використання расових і інших стереотипів, поводження з людиною як з об’єктом і власністю.

Але головний компонент всіх стосунків всередині БДСМ Львов – домовленість і взаємна згода. Перед початком кожного сеансу учасники повинні чітко зрозуміти, що їм робити дозволено, а що – ні.
Така взаємодія саме по собі може бути глибокою терапевтичної практикою. Професійні «домінатрікс», яким платять гроші за те, щоб вони били і принижували клієнта, описують свої послуги саме так. Вони називають себе фахівцями зі зняття стресу і відновлення енергетичного балансу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *